Το πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Πρωταθλήματος Cyta

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στο Αμφιθέατρο της Cyta, στα Κεντικά Γραφεία της Cyta στη Λευκωσία, η κλήρωση του Πρωταθλήματος Cyta αγωνιστικής περιόδου 2022-2023.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρώτης φάσης:

1η Αγωνιστική (27.08.2022 – 28.08.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΠΑΦΟΣ FC
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική (03.09.2022 – 04.09.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική (10.09.2022 – 11.09.2022)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΠΑΦΟΣ FC
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

4η Αγωνιστική (17.09.2022 – 18.09.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

5η Αγωνιστική (01.10.2022 – 02.10.2022)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική (08.10.2022 – 09.10.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική (15.10.2022 – 16.10.2022)
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΠΑΦΟΣ FC
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

8η Αγωνιστική (22.10.2022 – 23.10.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

9η Αγωνιστική (29.10.2022 – 30.10.2022)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC

10η Αγωνιστική (05.11.2022 – 06.11.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC

11η Αγωνιστική (12.11.2022 – 13.11.2022)
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

12η Αγωνιστική (26.11.2022 – 27.11.2022)
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΦΟΣ FC
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

13η Αγωνιστική (03.12.2022 – 04.12.2022)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ FC – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ